LOGO TASARIMI

Her şey Logo ile başlar

---

LOGONUZ ÇEKİCİ, UNUTULMAZ VE KALICI BİR İZLENİM BIRAKMALI

Profesyonelce tasarlanmış bir logo, bir markanın temelidir ve tüketiciler için görsel bir kimlik işlevi görür.

Logonuz sadece web sitenizi veya kırtasiye malzemelerinizi süsleyen süslü bir grafik değildir. İş felsefenizin, genel yönünüzün ve müşterilerinize ve işinize karşı tutumunuzun bir temsilidir. Logo tasarımınız kurumsal varlığınızın toplamıdır, temelde kim olduğunuzu söyler.

Eliv ajans grafik sanatçıları markalaşma ve logo tasarımı konusunda engin deneyime sahiptir. Ekibimiz vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olabilir.

Logo Tasarım Süreci

Etkin bakış açımız, logo tasarımınızın başarılı olmasını sağlar.

eliv-ajans-header 20

Araştırma

İşletmeniz için bir logo tasarlamak, tasarımcılar sizin için hangi logoların uygun olacağını anlamak için farklı logo tasarımları ile size sunacağı keşif aşamasıyla başlar.

Renkler

Favori logonuzu seçtikten sonra, markanızın iletişim kurmak istediği mesajlaşmayı ve bu duygularla uyumlu renkleri tanımlayıp test etmeyi dikkatlice düşünürüz.

Final logosu

Ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızın karşılanması ve nihai logonun, markanızın temsil ettiği her şeyin mükemmel bir gösterisi olarak hizmet vermesi için çalışacaktır.

Kelime Bulutu

Tasarımcılar, söz konusu olan tüm sıfatları bir kelime bulutu haline getirdiler ve logo tasarımına ilham verecek kavramları tanımlamaya başlayabilmeleri için fiziksel olarak sözcükten kelimeye bağlantılar çizdiler.

Müşteri Sunumları

Tasarımcılarımız siz ve ekibiniz için en iyi 3 – 5 logo tasarımlarını siyah beyaz olarak sergileyen bir sunum hazırlayacak. Bir kez incelendiğinde, tasarımları geri bildiriminize uyarlamak için çizim tahtasına geri döneceğiz.

Logo Tasarımının Faydaları

Markanız güncelleniyor

Her firma, trend ve tarzlarda değişiklikler yaşar. Bu, bir firmanın tarih boyunca nasıl geliştiği en açık göstergesidir. Sonuç olarak, tüm markalar logolarını güncellemeyi ve yeniden tasarlamayı düşünmelidir. Tasarımcılarımız markanıza yenilenmiş bir görünüm ve his verebilir.

Modernleştirilmiş Gelenekler

Müşterilerimizin değer verdiği geleneksel bileşenleri korurken, tasarımcılarımız logonuzu modernize etmek için sizinle birlikte çalışır. Logo tasarım fikirlerimiz eski logonuz ile yeni logo arasında mükemmel bir denge olacaktır.

Marka Büyümesini Artırma

Firmanızın hak ettiğini düşündüğünüz dönüşümü yeni bir imaj ve görünümle sağlamalısınız. Mevcut müşterilerle marka bilinirliğini artıran ve potansiyel müşterilerin ilgisini çeken çekici bir logo oluşturmak için çalışacağız.

Yeni Tasarım Yoluyla Yeniden Yapılanma

Logonuzu yeniden tasarlama ihtiyacı hissediyorsanız, işinizi doğal olarak yeniden yapılandırıyorsunuz demektir. Güncellenmiş bir logo şirketinize yeni canlılık verecektir. Logonuz markanızın temel kimliğidir ve genel görünümünüzü geliştirirken firmanızın özünü korumak için sizinle işbirliği yapacağız.

ÜNVAN / ADRES

Eliv Ajans Kurumsal İletişim Tanıtım ve Danışmanlık

Mimaroba Mah. Mustafa Kemal Blv.
Demir Plaza No: 18 Daire : 11
Büyükçekmece / İstanbul – Türkiye

EMAIL

PHONE

T: +90 (212) 807 06 90

SOSYAL MEDYA

Tüm Hakları Saklıdır © 2021. Web Tasarım Eliv Ajans