İŞ SÜREÇLERİ YÖNETİMİ

TEAM MANAGER

İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı

İş süreçlerinizi modelleyin, kontrol altına alın, işlerinizi sorunsuz ve doğru şekilde ölçümleyerek takip edin.

Kurumunuzdaki görev, süreç ve projelerinizin sevk idare ve yönetim başarısına önemli değerler kazandırdık!

Kurumunuzun iş süreçleri akışında tüm çalışanlara yönelik etkin bir iletişim alanı oluşturmak, Görev, süreç ve proje yönetimini sağlıklı yönetmek, performansı değerlendirebilmek amacıyla İŞ SÜREÇLERİ YÖNETİMİ YAZILIMI geliştirdik.

TEAM MANAGER İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı, kurumların departmanlar ve çalışanlar arasında yoğun belge trafiğini, onay tabanlı iş takibi süreçlerini otomatik hale getirmesini sağlar.

001
eliv-ajans-header 3

TEAM MANAGER İş Süreçleri Yönetimi Yazılımıyla,

İş süreçlerinizi modelleyin, kontrol altına alın, işlerinizi sorunsuz ve doğru şekilde ölçümleyerek takip edin.

Bir projenin sorumlularının belirlenmesi, ortak çalışma platformunun oluşturulması, iş süreçlerinin koordineli yürütülmesi, değerlendirilmesi, eylem takibi, öneri ve onay aşamalarının anlık izlenmesi TEAM MANAGER İş Süreçleri Yönetimi Yazılımıyla çok kolay.

Kurumların departmanlar ve çalışanlar arasında yoğun belge trafiğini, onay tabanlı iş takibi süreçlerini otomatik hale getirmesini sağlar. Kurumunuzun iş süreçleri akışında tüm çalışanlara yönelik etkin bir iletişim alanı oluşturmak, Görev, süreç ve proje yönetimini sağlıklı yönetmek, performansı değerlendirebilmek.

TEAM MANAGER İş Süreçleri Yönetimi Yazılımıyla,

Örneğin, işletmenize alınacak bir demirbaşın, satınalma kararı birden çok kişi tarafından verilen onaylar ile yapılıyorsa, yazılımımız bu süreci modellemenize ve elektronik ortamda yürütmenize yardımcı olur. Buna benzer şekilde; masraf onayları, izin alma süreçleri ve bunun gibi aklınıza gelebilecek her süreci yürütebilirsiniz.

 “TEAM MANAGER İş akışı süreç yönetimi yazılımı, iş süreci sorunlarını çözmek, riskleri azaltmak ve verimliliği artırmak için tasarlandı.”

Süreç Yönetimi Yazılımı, yönetim bilgi sisteminize destek sağlar, işlerinizi ve süreçlerinizi iyileştirir, bununla beraber kurum performansını artırır.

TEAM MANAGER ile Projelerinizi doğru şekilde yönetin. Projeye ait işlerinizi ve atadığınız görevleri adım adım takip edin ve uygulayın.

Süreç Yönetimi Yazılımı, yönetim bilgi sisteminize destek sağlar, işlerinizi ve süreçlerinizi iyileştirir, bununla beraber kurum performansını artırır.

TEAM MANAGER - Özelleştirilmiş İş Akışı

Projelerinizi doğru şekilde yönetin. Projeye ait işlerinizi ve atadığınız görevleri adım adım takip edin ve uygulayın.

 • Radikal şekilde Evrakları Azaltın
 • Kaynakları Daha Etkili Kullanın
 • İş Sonuçlarını İyileştirin

 

Sağladığı avantajları:

 • Süreçler standart yapıya kavuşur
 • Süreç çevrim süresini kısaltır
 • Kullanıcı hatalarını en aza indirir
 • Hizmet kalitesini artırır
 • Karar mekanizmalarını hızlandırır
 • Kâğıt tüketimini azaltır
 • Verimliliği artırır
 • Maliyetleri düşürür
 • Süreç kontrolünde etkinlik sağlar
 • İş gücü gereksinimi azaltır
 • Hizmet kalitesi artar
11

İşletmenizin daha verimli çalışabilmesi için ekibimiz, süreçlerin analiz ve tasarımından implementasyona, kullanıcı ve teknik eğitimlerden desteğe, özelleştirme ve geliştirmeden bakıma kadar firmanızla birlikte koordineli bir iş birliği içerisinde size hizmet sunar.

ÜNVAN / ADRES

Eliv Ajans Kurumsal İletişim Tanıtım ve Danışmanlık

Mimaroba Mahallesi, Kılıçoğlu Sitesi B Blok D:16
Büyükçekmece / İstanbul

EMAIL

PHONE

T: +90 (212) 807 06 90

SOSYAL MEDYA

Tüm Hakları Saklıdır © 2018. Web Tasarım Eliv Ajans