WEB SİTESİ TASARIMI

WEB SİTESİ TASARIMI

Dijital Dünyadaki Vitrininiz

WEB SİTESİ İÇERİĞİ

Güçlü yetkinliklerimiz arasında İnternet geliştirme çözümleri, stratejik etkileşimli pazarlama ve çevrimiçi reklamcılık bulunmaktadır. Biz online iş stratejistiyiz, ancak geleneksel strateji firmalarının aksine, internet pazarlama programlarını da kusursuz bir şekilde uyguluyoruz.

İnsanların ürünlere, bilgilere ve acil çözümlere anında ulaşabildikleri bir dünyada, pazarlama veya teknolojide uzmanlaşmayı Dijital pazarlamayı pek çok şekilde uyguluyoruz:

Marka geliştirme

İnternet ve Web Sitesi Çözümleri

Uygulama Yönetimi

İnteraktif Pazarlama Kampanyaları

Veritabanı Mimarisi

Teknoloji firmalarında olduğu gibi, işleri otomatik hale getirmek için sistemler geliştiriyoruz, ancak bu tür sistemlerin nasıl pazarlanacağını ve oranlarının nasıl daha yüksek olmasını sağlayabileceğimizi de biliyoruz.

eliv-ajans-header 28

Dijital pazarlama ve reklamcılıkta uzmanlaşmaktayız, ancak aynı zamanda müşterileri yönetmeyi desteklemek için gerekli olan online teknolojiyi ve kullanıcı arayüzünü de oluşturuyoruz.

Çözüm ne kadar alakalı olursa, sonuçlar o kadar büyük olur. Sonuçlar ne kadar büyükse; Müşterilerimizin online yatırımları daha üretken hale gelir. Bunu akılda tutarak, yaptığımız her şey doğru mesajı doğru müşteriye doğru zamanda doğru kanalda sunmaya yöneliktir.

Etkin sonuç: zaman, yer, mesaj ve müşteri tam olarak hizalandığında gerçekleşir.

Müşterilerimizin yatırımını, müşterilerin kaçındığı, müşterilerinin istediği ve memnuniyetle karşıladığı ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapmaktan ibaret bir reklam olmaktan çıkarırız.

dep6
eliv-ajans-header 33

WEB SİTENİZ PAZARLAMA ÇABALARINIZIN MERKEZİ

Şirketinizin pazarlama planının en önemli bileşeni olarak, markanızı rekabete karşı öne çıkaran net, etkili ve duyarlı web sitelerinin geliştirilmesi ve tasarlanması konusunda büyük gurur duyuyoruz.

Web sitesi tasarımı sadece güzel sayfalar oluşturmakla ilgili değildir. Eliv ajans, göze hitap eden eşsiz bir görünüm oluştururken, pazarlanabilir bir kullanıcı arayüzü geliştirerek her web sitesi tasarımına hayat verir. Her boyutta, karmaşıklık ve kapsamdaki projelere hitap eden uzmanlık ve yaratıcı vizyonu ile Eliv ajans, üstün web sitesi çözümleri sunar.

Web sitesi yeniden tasarımı, e-ticaret siteleri, kurumsal web siteleri, sosyal ağ siteleri, niş siteler ve mikrositeler de dahil olmak üzere yenilikçi web tasarım hizmetleri sunuyoruz. Web tasarım hizmetlerimiz yaptığımız her şeyin önünde.  Masaüstü ortamlar için sadece tasarımlarda değil, akıllı telefonlar ve tabletler için duyarlı mobil tasarımlarda da uzmanlaşıyoruz.

MARKANIZ İÇİN DİJİTAL PAZARLAMA STRATEJİSİ UYGULAMAK

Dijital pazarlamanın kritik yönleri konusunda uzmanlaşmaktayız: web sitenize trafik çekmek, marka bilinirliğini artırmak ve nitelikli potansiyel müşteriler oluşturmak

Güçlü Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz, web sitenizi pazarlanabilir bir çevrimiçi varlığa dönüştürecektir. Tam ölçülebilir dijital pazarlama kampanyaları paketi sunuyoruz:

Hibrit Kampanyalar – SEO, Sosyal Medya ve PPC Yönetimi tüm seviyelerde görünürlük maksimize etmek.

eliv-ajans-kapsamli-seo-gorseli-3

SEO Hizmetleri
– Arama motorlarını kullanırken tüketicilerin sizi web”de bulmasını kolaylaştırın

Arama Motoru Pazarlaması – Google, Bing ve Yahoo gibi en geniş arama motorlarında göründüğünüzden emin olun.

Sosyal Medya
– Facebook, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi sitelerde güçlü bir varlığını koruyun

E-posta Pazarlama
– Müşterilerinize en çok nerede yer verdiğini öğrenmek için kampanyaları oluşturun: gelen kutularını.

WEB SİTENİZİN SORUNSUZ VE VERİMLİ ÇALIŞMASINI SAĞLARIZ

Çevrimiçi işiniz harika fikirler, ürünler ve personel ile donatılabilir – ancak bu şeyler sorunsuz yönetilen ve sürekli bakım gören bir web sitesi olmadan azalır.

Web sitenizin işiniz geliştikçe gelişmesi gerekiyor.

Sonuç olarak, web sitesi bakım hizmetlerimiz, müşterilerimize işlerine odaklanmak için gönül rahatlığı sunacak şekilde profesyonel bakım ve büyüme sağlar.

Web sitenizin yönetimini dış kaynak kullanmak, saygı duyduğumuz önemli bir karardır. Aylık Web Sitesi Bakım Planlarımız, sitenizi güncel ve tam olarak güncel tutmak için yeni güncellemeler, grafikler veya görüntü geliştirme, web sitesi izleme ve veritabanı yedeklemeleri gibi profesyonel hizmetler ile tasarlanmıştır.

eliv-ajans-header 36

E-ticaret Web Sitesi Tasarımı

Müşterilerinizin beklentilerini aşan ve yatırım getirinizi artıran bir çevrimiçideneyim ile müşterileriniz için çıtayı yükseltin.

WEB SİTENİZİN SORUNSUZ VE VERİMLİ ÇALIŞMASINI SAĞLARIZ

Sayfa düzenleme – Bize içeriklerinizi gönderin ve biz optimize edelim, planlayın ve yayınlayın

Uptime izleme – Web siteniz veya sunucunuz kapanırsa hemen anlarsınız

Güncellemeler – Sitenizin her zaman en yeni sürüme sahip olduğundan emin olun

Yedekler – Sitenizi asla kaybetmemenizi sağlamak için günlük yedeklemeler planlayabiliriz

Veritabanı optimizasyonu – Veritabanınızın sağlıklı olduğundan ve kodunuzun gereksinimlerini karşıladığından emin olun

Güvenlik – Düzenli taramalar bilgisayar korsanlarının ve virüslerin sitenizde sorun yaratmasını önler

Hız kontrolleri ve yükseltmeleri – Sitenizin mümkün olan en yüksek hızda performans gösterdiğinden emin olun

Web sitesi geliştirme süreci

İş hedeflerinize göre uyarlanmış bir web sitesini nasıl tasarlıyoruz?
Web tasarımını yaratıcı ve stratejik bir perspektiften görüyoruz. Yaptığımız her web sitesi, müşterilerimiz için geliştirdiğimiz her unsur ve özellik sadece çarpıcı değil, aynı zamanda sonuç odaklı bir amacı hedefler.

dep2

Kodlama ve geliştirme

Bir web sitesi geliştirme zamanı geldiğinde, işinizin benzersiz ihtiyaçlarına ve gerçekleştirmek istediğiniz hedeflere dayalı olarak özel olarak geliştirilmiş bir çözüm oluşturmak için web geliştiricilerinin ortak bir ekibini hazırlıyoruz.

Keşif

Her özel web geliştirme projesi benzersizdir. Markanızı tanımak, ihtiyaçlarınızı anlamak ve işletmeniz için uygun bir zaman çizelgesi ve proje planı belirleriz.

Dijital strateji

Uzman ekibimiz, iş hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak stratejik önerileri araştırır, analiz eder ve düzenler.

Bilgi mimarisi

Bilgi Mimarlerimiz, web sitesi geliştirme projelerimizin özelliklerini, işlevlerini, yapısını ve kullanıcı deneyimini tanımlar. Her web sitesinin bir temele ihtiyacı vardır ekiplerimiz işletmeniz için bir plan hazırlar.

Tasarım

Yetenekli tasarımcı ekibimiz, marka algısını yükseltmek ve dönüşüm oranlarını artırmak için mobil, tablet ve masaüstü için yüksek kaliteli özel tasarımlar oluşturur. Tüm web sitesi geliştirme süreci boyunca fonksiyonel ama güzel tasarıma odaklanıyoruz.

Lansman ve optimizasyon

Web siteniz kullanıma sunulduğunda, web geliştiricilerinden oluşan ekibimiz web sitesi performansını iyileştirmek ve çevrimiçi işinizi büyütmeye ve genişletmeye devam edecek yeni site özelliklerini ve işlevlerini entegre etmenin yollarını bulmaya devam edecektir.

Kalite güvence

Web sitenizi canlı olarak kullanmaya başlamadan önce kodlamayı kapsamlı bir kalite güvence süreci ile testimize geçirdik. Güvenlik, site hızı ve işlevsellik dâhil olmak üzere 100″den fazla kontrol noktasıyla, web sitenizin kullanıma sunulması için hazırlandığından emin oluruz.

ÜNVAN / ADRES

Eliv Ajans Kurumsal İletişim Tanıtım ve Danışmanlık

Mimaroba Mahallesi, Kılıçoğlu Sitesi B Blok D:16
Büyükçekmece / İstanbul

EMAIL

PHONE

T: +90 (212) 807 06 90

SOSYAL MEDYA

Tüm Hakları Saklıdır © 2018. Web Tasarım Eliv Ajans